Keevitusroboti rakk koos nihutusseadme ja liikuva liugrööpaga
Kirjeldus
Tavaliselt on keevitusroboti käe maksimaalne ulatus 2000 mm. Kui toorik on 2000 mm roboti kasutamiseks liiga suur, aitab liikuv maandusrööp roboti liikumispikkust pikendada. Juhtkappi, keevitusvooluallikat ja muid seadmeid saab samuti rööpale paigutada.
Teisest küljest aitab üheteljeline pea-saba positsioneerija pikka toorikut hoida ja pöörata, et saavutada esi- ja tagakeevitust.
Positsioneeri tehniline parameeter
| Mudel | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 |
| Nimipinge | Ühefaasiline 220V, 50/60Hz |
| Mootori isolatsiooniklass | F |
| Töölaud | 1800X800mm / 2500X800mm (saab kohandada) |
| Kaal | Umbes 600 kg / Umbes 800 kg |
| Maksimaalne kandevõime | Aksiaalne kandevõime ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg saab kohandada) |
| Korduvus | ±0,1 mm |
| Stopp-asend | Mis tahes positsioon |
Liikuv rööbastee tehniline parameeter
| Mudel | JHY6030A/ 6050A/ 6100A |
| Nimipinge | Ühefaasiline 220V, 50/60Hz |
| Mootori isolatsiooniklass | F |
| Töölaud | 500x500mm (saab kohandada) |
| Kaal | Umbes 450 kg |
| Maksimaalne kandevõime | Aksiaalne kandevõime ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg saab kohandada) |
| Korduvus | ±0,1 mm |
| Stopp-asend | Mis tahes positsioon |
Pakend: puidust karbid
Tarneaeg: 40 päeva pärast ettemaksu laekumist
KKK
K: Kas ma pean ostma ka keevitusrobotiga sobiva positsioneeri?
Vastus: See sõltub teie töödeldavate detailide keerukusest. Kui teie töödeldav detail on keerukas, peate ostma keevitusrobotiga sobiva positsioneeri.
K: Millist teavet peaksin esitama, et saaksite mulle sobivat robotit soovitada?
Vastus: Palun esitage töödeldava detaili detailsed joonised, mis sisaldavad töödeldava detaili materjali, paksust, keevitusasendit, mõõtmeid ja kaalu.
K: Kas saate pakkuda meie tootele kohandatud teenust?
Vastus: Jah. Pakume teile professionaalseid robotkeevitussüsteemi lahendusi vastavalt teie konkreetsele tootele. Teil on vaja vaid saata meile oma detailsed tootejoonised ja keevitusnõuded, seejärel koostame teile kohandatud tehnilise pakkumise.
K: Kas saate saata inseneri meie riiki masina seadistamiseks?
Vastus: Jah. Saadame teie riiki inseneri, kes aitab paigaldus- ja kasutuselevõtutöid ning koolitust. Probleemide korral saame pakkuda ka veebiteenust.
K: Ma tahan teada meie toote keevituskvaliteeti, mida ma peaksin tegema?
Vastus: Võite saata oma proovid meie tehasesse testkeevitamiseks. Pärast testkeevitamist saadame teile keevitusvideo ja -pildid viitamiseks. Samuti saadame proovid teile kontrollimiseks tagasi.












