robotkeevitusjaam väikeste detailide keevitamiseks
Positsioneeri tehniline parameeter
| Mudel | JHY4010U-050 |
| Nimipinge | Ühefaasiline 220V, 50/60Hz |
| Mootori isolatsiooniklass | F |
| Töölaud | Läbimõõt 500 mm |
| Kaal | Vaadake tegelikku kaalu |
| Maksimaalne kandevõime | Aksiaalne kandevõime 100 kg |
| Korduvus | ±0,1 mm |
| Stopp-asend | Mis tahes positsioon |
Roboti tööjaama komponendid
1. Keevitusrobot:
Tüüp: MIG-keevitusrobot-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG-keevitusrobot: BR-1510B, BR-1920B
Laserkeevitusrobot: BR-1410G, BR-1610G
2. Positsioneerija
Mudel: JHY4010U-050
Tüüp: 2-teljeline positsioneerija
3. Keevitusvooluallikas
Tüüp: 350A/500A keevitusvooluallikas
4. Keevituspõleti
Tüüp: õhkjahutusega põleti, vesijahutusega põleti, tõmbe-lükkega põleti
5. Põleti puhastusjaam:
Mudel: SC220A
Tüüp: Automaatne pneumaatiline keevituspõleti puhasti
Muud robotitööjaama välisseadmed
1.Robot liikuv rööp
Mudel: JHY6050A-030
2.Laserandur (valikuline)
Funktsioon: keevisõmbluse jälgimine, positsioneerimine
3. Turvavalguskardin (valikuline)
Kaitsekaugus: 0,1–2 m, 0,1–5 m; kaitsekõrgus: 140–3180 mm
4. Turvatara (valikuline)
5.PLC kapp (valikuline)
Keevitusmaterjal
Roostevabast terasest keevitamine
Alumiiniumi keevitamine
Süsinikterase keevitamine
Tsingitud torude/torude/plaatide keevitamine
Külmvaltskeevitus
Taotlus
Autoosad, jalgrattaosad, autoosad, terasest mööbel, uus energia, teraskonstruktsioonid, ehitusmasinad, spordivahendid jne.
Pakett:Puidust kastid
Tarneaeg:40 päeva pärast ettemaksu laekumist
KKK
K: Millist teavet peaksin esitama, et saaksite mulle sobivat robotit soovitada?
Vastus: Palun esitage töödeldava detaili detailsed joonised, mis sisaldavad töödeldava detaili materjali, paksust, keevitusasendit, mõõtmeid ja kaalu.
K: Kas saate pakkuda meie tootele kohandatud teenust?
Vastus: Jah. Pakume teile professionaalseid robotkeevitussüsteemi lahendusi vastavalt teie konkreetsele tootele. Teil on vaja vaid saata meile oma detailsed tootejoonised ja keevitusnõuded, seejärel koostame teile kohandatud tehnilise pakkumise.
K: Milline on garantiiaeg ja tarneaeg?
Vastus: Garantiiperiood on 12 kuud. Ja tarneaeg on 30 päeva jooksul pärast tagatisraha laekumist.
K: Ma tahan teada meie toote keevituskvaliteeti, mida ma peaksin tegema?
Vastus: Võite saata oma proovid meie tehasesse testkeevitamiseks. Pärast testkeevitamist saadame teile keevitusvideo ja -pildid viitamiseks. Samuti saadame proovid teile kontrollimiseks tagasi.












