Torude treimise keevituspositsioneer mootori servomootoriga
Positsioneeri mõõtmed

Kirjeldus
- Seda torukeevituspositsioneeri kasutatakse mitmesugustes rakendustes alates torude kerimisest kuni väga pikkade osade, näiteks šassiikomponentide või tänavavalgustuspostide positsioneerimiseni.
- Keevituspositsioneerid suurendavad oluliselt tootlikkust torude, võllide, rataste, põlvede ja muude liitmike keevitamisel.
- Keevituspöördlaua suurust ja telje kandevõimet saab kohandada, padrunid ja tugiratas on saadaval.

- Saab kohandada ka teistele robotite kaubamärkidele nagu Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Mootori joonise peavad kliendid ise esitama, seejärel jätame paigaldusava mootori joonise põhjal)
- PLC-kapp on valikuline.
Positsioneeri läbimõõt
| Mudel | JHY4010T-050 |
| Nimipinge | Ühefaasiline 220V, 50/60Hz |
| Mootori isolatsiooniklass | F |
| Töölaud | Läbimõõt 500 mm (saab kohandada) |
| Kaal | Umbes 400 kg |
| Maksimaalne kandevõime | Aksiaalne kandevõime ≤100kg / ≤300kg / ≤500kg (saab kohandada) |
| Korduvus | ±0,1 mm |
| Stopp-asend | Mis tahes positsioon |
Taotlus
Autoosad, jalgrattaosad, autoosad, terasest mööbel, uus energia, teraskonstruktsioonid, ehitusmasinad, spordivahendid jne.
Pakend: puidust karbid
Tarneaeg: 40 päeva pärast ettemaksu laekumist
KKK
1.Q: Kuidas valida keevituspingeandureid?
A: Palun öelge meile oma tooriku kaal ja mõõtmed ning näidake meile selle keevitusasendi fotosid, seejärel soovitame teile sobivat keevituspositsioneeri.
2.Q: Kas ma saan teie positsioneeri kasutada oma Fanuc/Abb/Kuka/Yaskawa roboti jaoks?
V: Jah. Aga mootorit tuleb ise pakkuda ja paigaldada.
3.Q: Kas aktsepteerite kohandatud tellimusi?
V: Jah, me saaksime kujundada positsioneeri erineva kandevõime ja töölaua suurusega.







