torupaagi kaarkeevitusroboti integreeritud tööjaam
Positsioneeri tehniline parameeter

Roboti tööjaama komponendid
1. Keevitusrobot:
Tüüp: MIG-keevitusrobot-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG-keevitusrobot: BR-1510B, BR-1920B
Laserkeevitusrobot: BR-1410G, BR-1610G
2. Positsioneerija
Mudel: JHY4010T-065
Tüüp: 1-teljeline peatoe positsioneerija
Positsioneeri tehniline parameeter on näidatud allpool:
| Mudel | JHY4010T-065 |
| Nimipinge | Ühefaasiline 220V, 50/60Hz |
| Mootori isolatsiooniklass | F |
| Töölaud | 650 mm (saab kohandada) |
| Kaal | Umbes 400 kg |
| Maksimaalne kandevõime | Aksiaalne kandevõime ≤100kg / ≤500kg / ≤1000kg (> 1000kg saab kohandada) |
| Korduvus | ±0,1 mm |
| Stopp-asend | Mis tahes positsioon |
3. Keevitusvooluallikas
Tüüp: 350A/500A keevitusvooluallikas
4. Keevituspõleti
Tüüp: õhkjahutusega põleti, vesijahutusega põleti, tõmbe-lükkega põleti
5. Põleti puhastusjaam:
Mudel: SC220A
Tüüp: Automaatne pneumaatiline keevituspõleti puhasti
Muud robotitööjaama välisseadmed
1.Robot liikuv rööp
Mudel: JHY6050A-030
2.Laserandur (valikuline)
Funktsioon: keevisõmbluse jälgimine, positsioneerimine.
3. Turvavalguskardin (valikuline)
Kaitsekaugus: 0,1–2 m, 0,1–5 m; kaitsekõrgus: 140–3180 mm
4. Turvatara (valikuline)
5.PLC kapp (valikuline)
Funktsioon
1. Keevituspüstoli asendi elektriline reguleerimine, mis säästab aega ja vaeva, on mugav ja kiire.
2. Keevituspüstoli nurk on reguleeritav, see sobib mitmesuguste keevisõmblustega (põkk-keevitusõmblus, nurgakeevitusõmblus jne).
3. Keevituspüstolil on kiikfunktsioon, kiikparameetrit saab juhtida ja kohanemisvõime on lai.
4. Konfigureerige peatoe positsioneerija, positsioneerija saab nurka pöörata, et saavutada ringikujuline keevitusõmblus.
5. Positsioneeri saab konstrueerida reguleeritava tugirattaga, mis sobib erineva pikkusega torudele
6. Poolautomaatne juhtimine, paindlik ja mitmekülgne varustus, ühtlane ja ilus keevisõmblus.
7. Positsioneeri pöörlemistelge juhib servomootor, pöörlemiskiirust saab täpselt reguleerida ja keevitusprotsessi nõudeid saab täpselt täita.
8. Keevitusparameetrite eelseadistuse funktsioon, keevitusparameetreid saab süsteemi eelnevalt seadistada või keevitusparameetreid enne salvestamist. Keevitusparameetreid saab otse kasutada sama spetsifikatsiooniga tooriku järgmisel keevitamisel.












