MIG/TIG keevitusroboti käsi kaheteljelise rotaatoriga

Kirjeldus
See sobib mitmesuguste suurte lehtmetallist osade ja keerukate osade automaatseks keevitamiseks, õmbluskeevitamiseks ja läbitorkamiseks.
Robot on läbinud Hiina Intellektuaalomandi Ameti patendisertifikaadi ja ekspordi CE-sertifikaadi.
Kaheteljelise positsioneerija kasulikku koormust ja pöördlaua suurust saab kohandada.
See robotkeevitusjaam konfigureerib tavaliselt lihtsaid seadmeid paindliku paigutusega. Jaama paigutust saab muuta vastavalt olukorrale kohapeal. Valida saab järgmiste lisaseadmete hulka: puhastuspõleti jaam, pöörleva positsioneerija, laserjälgimissüsteem, kaugjuhtimispult jne. Pakume tasuta tehnoloogiaalast koolitust.
Positsioneeri tehniline parameeter
| Mudel | JHY4050L-080 |
| Nimipinge | Ühefaasiline 220V, 50/60Hz |
| Mootori isolatsiooniklass | F |
| Töölaud | Läbimõõt 800 mm (saab kohandada) |
| Kaal | Umbes 400 kg |
| Maksimaalne kandevõime | Aksiaalne kandevõime ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg saab kohandada) |
| Korduvus | ±0,1 mm |
| Stopp-asend | Mis tahes positsioon |
Materjal
Roostevabast terasest keevitamine
Alumiiniumi keevitamine
Süsinikterase keevitamine
Tsingitud torude/torude/plaatide keevitamine
Külmvaltskeevitus
Taotlus
Autoosad, jalgrattaosad, autoosad, terasest mööbel, uus energia, teraskonstruktsioonid, ehitusmasinad, spordivahendid jne.
Pakett:Puidust kastid
Tarneaeg:40 päeva pärast ettemaksu laekumist
KKK
K: Millist teavet peaksin esitama, et saaksite mulle sobivat robotit soovitada?
Vastus: Palun esitage töödeldava detaili detailsed joonised, mis sisaldavad töödeldava detaili materjali, paksust, keevitusasendit, mõõtmeid ja kaalu.
K: Kas saate pakkuda meie tootele kohandatud teenust?
Vastus: Jah. Pakume teile professionaalseid robotkeevitussüsteemi lahendusi vastavalt teie konkreetsele tootele. Teil on vaja vaid saata meile oma detailsed tootejoonised ja keevitusnõuded, seejärel koostame teile kohandatud tehnilise pakkumise.
K: Kas saaksite mulle näidata mõnda rakenduse videot?
Vastus: Muidugi. Saate kõiki meie rakenduste videoid vaadata meie Youtube'i kanalil, otsides "JHY tööstusrobot" või paludes meie müügiesindajal teile saata.
K: Ma tahan teada meie toote keevituskvaliteeti, mida ma peaksin tegema?
Vastus: Võite saata oma proovid meie tehasesse testkeevitamiseks. Pärast testkeevitamist saadame teile keevitusvideo ja -pildid viitamiseks. Samuti saadame proovid teile kontrollimiseks tagasi.












