Kõrge täpsusega keevituspositsioneer mootori servomootoriga
Positsioneeri mõõtmed

Kirjeldus
2-teljeline servopositsioneerija
- Keevitusrobotite süsteemide positsioneerid
-Üks telg saab pöörata horisontaalselt ja teist telge saab keeruliste toorikute mitme nurga alt keevitamiseks üles ja alla pöörata
- Positsioneerija kasutab sama ajamiseadet kui robot ning on saadaval suure kiiruse, suure täpsuse ja suure kandevõimega
- Tagab parema keevituskvaliteedi
- Saab luua kompaktse kere, millel on parem lubatud moment, inerts ja kandevõime
Saab kohandada ka teistele robotite kaubamärkidele nagu Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Mootori joonise peavad kliendid ise pakkuma, seejärel jätame paigaldusava mootori joonise põhjal)
PLC kapp on valikuline.
Positsioneeri läbimõõt
| Mudel | JHY4030P-080 |
| Nimipinge | Ühefaasiline 220V, 50/60Hz |
| Mootori isolatsiooniklass | F |
| Töölaud | Läbimõõt 800 mm (saab kohandada) |
| Kaal | Umbes 400 kg |
| Maksimaalne kandevõime | Aksiaalne kandevõime ≤300kg / ≤500kg (>500kg saab kohandada) |
| Korduvus | ±0,1 mm |
| Stopp-asend | Mis tahes positsioon |
Pakend: puidust karbid
Tarneaeg: 40 päeva pärast ettemaksu laekumist
KKK
1.Q: Kas ma saan teie positsioneeri kasutada oma Fanuc/Abb/Kuka/Yaskawa roboti jaoks?
V: Jah. Aga mootorit tuleb ise pakkuda ja paigaldada.
2.Q: Kas teie positsioon saab teie robotiga sünkroonis liikuda?
V: Jah.






