Kõrge täpsusega RV reduktori keevituspositsioneer

Kirjeldus
● Keevituspositsioneeri moodustavad töölaua pöörlemisüksus, ümberpööramisüksus ja elektriline juhtimissüsteem.
● Positsioneeri liikumist saab kiiresti juhtida käivitus- ja seiskamisnupu abil.
● Rihmastiku juhtimise laiendamise funktsioon koos teiste seadmetega.
● kompaktse mahu, hea välimuse, kerge kaalu ja lihtsa käsitsemise eelistega.
● Soovi korral on saadaval eridisain vastavalt kliendi toorikule ja keevitusprotseduurile
Positsioneeri pöördlauda saab valmistada ümmarguse või ülaltoodud kujuga.
Keevituspöördlaua suurust ja telje kandevõimet saab kohandada.
● Saab kohandada ka teistele robotite kaubamärkidele nagu Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Mootori joonis peab kliendid pakkuma, seejärel jätame paigaldusava mootori joonise põhjal)
PLC kapp on valikuline.
Positsioneeri läbimõõt
| Mudel | JHY4030U-120 |
| Nimipinge | Ühefaasiline 220V, 50/60Hz |
| Mootori isolatsiooniklass | F |
| Töölaud | 1200 * 650 mm / läbimõõt 1200 mm (saab kohandada) |
| Kaal | Umbes 400 kg |
| Maksimaalne kandevõime | Aksiaalne kandevõime ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg saab kohandada) |
| Korduvus | ±0,1 mm |
| Stopp-asend | Mis tahes positsioon |
Meie keevituspositsioneeri peamised tooted
1-teljeline pea-saba pöörleva keevituspositsioneeriga
1-teljeline pea-puki vertikaalne pöörlev keevituspositsioneer
1-teljeline horisontaalne pöörlev keevituspositsioneer
2-teljeline P-tüüpi keevituspositsioneer
2-teljeline U-tüüpi keevituspositsioneer
2-teljeline L-tüüpi keevituspositsioneer
3-teljeline horisontaalne keevituspositsioneerija
3-teljeline üles-alla pööratav keevituspositsioneer
Pakend: puidust karbid
Tarneaeg: 40 päeva pärast ettemaksu laekumist
KKK
K: Kas me oleme kaubandusettevõte või tootja?
A: Meil on tootja, kellel on üle 10 aasta kogemust.
K: Kas teil on oma keevitusrobotid?
V: Jah. Me oleme ka keevitusrobotite tootja.
K: Kus teie tehas asub? Kuidas ma saan seda külastada?
A: Meie tehas asub Hiinas Wuxi linnas.
K: Kuidas saate toote kvaliteeti garanteerida?
V: Meil on tootmisprotsessis range kvaliteedikontrolli süsteem ja me tervitame kliente, kes tulevad meile külla, et kontrollida toote kvaliteeti enne tarnimist.
K: Kui pikk on garantiiaeg?
V: Üks aasta.






