automaatse keevituse robotlahendus

Kuidas valida usaldusväärset tööjaama?
Esmalt rääkige meile oma tooriku üksikasjadest, näiteks tooriku materjalist, paksusest, mõõtmetest, kaalust.
seejärel öelge oma nõuded: soovitud keevitusõmbluse efekt, ohutu töökeskkond jne.
Seejärel räägime teie tootmisprotsessist – kuidas te lõikamistööd teete? Kas detailide vahel on suur erinevus?
Lõpuks soovitame erinevate rakenduste ja spetsifikatsioonide jaoks sobivaid robootikat, positsioneerijaid, robotirööpaid, lasersensoreid, turvakardinaid, turvapiirdeid jne, mis vastavad kliendi tootmisprotsessile.
Positsioneeri tehniline parameeter
| Mudel | JHY4030U-120 |
| Nimipinge | Ühefaasiline 220V, 50/60Hz |
| Mootori isolatsiooniklass | F |
| Plaadimängija suurus | 1200X650mm (saab kohandada) |
| Kaal | Vaadake tegelikku kaalu |
| Maksimaalne kandevõime | Aksiaalne kandevõime ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (> 1000kg saab kohandada) |
| Korduvus | ±0,1 mm |
| Stopp-asend | Mis tahes positsioon |
Roboti tööjaama komponendid
1. Keevitusrobot:
Tüüp: MIG-keevitusrobot-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG-keevitusrobot: BR-1510B, BR-1920B
Laserkeevitusrobot: BR-1410G, BR-1610G
2. Positsioneerija
Erinevat tüüpi: 1-teljeline, 2-teljeline, 3-teljeline positsioneer, kandevõime: 300/500/1000 kg või kohandatud
3. Maapealne rööp
Tüüp: kandevõime 500/1000 kg, pikkus ≥3 m valikuliselt.
4. Keevitusmasin
Tüüp: 350A/500A keevitusseade
Iseloom: sobib süsinikterase, roostevaba terase, alumiiniumi ja tsingitud terase keevitamiseks
5. Keevituspõleti:
Tüüp: 350A-500A, õhkjahutusega, vesijahutusega, tõuke-tõmbega
6. Põleti puhastusjaam:
Tüüp: Automaatne pneumaatiline keevituspõleti puhasti
Funktsioon: keevitustraadi lõikamine, põleti puhastamine, õli pihustamine
7.Laserandur (valikuline)
Funktsioon: keevisõmbluse jälgimine, positsioneerimine.
8. Turvavalguskardin (valikuline)
Funktsioon: tavaliselt paigaldatakse turvaaiale, et inimesi tõhusalt kaitsta, blokeerides turvavalguskardina.
9. Turvatara (valikuline)
Funktsioon: Paigaldatud roboti tööjaama perifeeriasse, et isoleerida seadmed ja kaitsta personali ohutust
Pakend: Puidust kastid
Tarneaeg: 40 päeva pärast ettemaksu laekumist












