6-teljeline keevitusrobotkäsi 3-teljelise pöörleva positsioneeriga
Positsioneeri tehniline parameeter
| Mudel | JHY4030S-180 / JHY4030S-250 |
| Nimipinge | Ühefaasiline 220V, 50/60Hz |
| Mootori isolatsiooniklass | F |
| Töölaud | 1800X800mm / 2500X800mm (saab kohandada) |
| Kaal | Umbes 1600 kg |
| Maksimaalne kandevõime | Aksiaalne kandevõime ≤100kg / ≤300kg / ≤500kg (>500kg saab kohandada) |
| Korduvus | ±0,1 mm |
| Stopp-asend | Mis tahes positsioon |
Kirjeldus
Kolmeteljelist positsioneerijat saab tervikuna horisontaalselt pöörata ning kahte töölauda saab ümber pöörata ja pöörata, nii et töötajad saavad materjali laadimiseks ja mahalaadimiseks lihtsalt ühel küljel seista. See vähendab töötajate tööjõudu ja parandab oluliselt töö efektiivsust.
Jaama paigutust saate muuta vastavalt olukorrale kohapeal. Valida saab järgmiste lisaseadmete hulgast: puhastuspõleti jaam, pöörleva positsioneerija, laserjälgimissüsteem, kaugjuhtimispult jne. Pakume tasuta tehnoloogiaalast koolitust.
Kaks tüüpi 3-teljelist keevituspositsioneeri valiku jaoks:
Vasakpoolne pilt: 3-teljeline horisontaalne pöörlev keevituspositsioneer
Parempoolne pilt: 3-teljeline vertikaalne pöörlev keevituspositsioneer
Valige oma toorikule sobiv kandevõime (standardne kandevõime 300 kg/500 kg/1000 kg) ja töölaua suurus (standardne suurus 1800 * 800 mm või 2500 * 800 mm)! Aktsepteerime ka kohandamist!
Materjal
Roostevabast terasest keevitamine
Alumiiniumi keevitamine
Süsinikterase keevitamine
Tsingitud torude/torude/plaatide keevitamine
Külmvaltskeevitus
Pakett:Puidust kastid
Tarneaeg:40 päeva pärast ettemaksu laekumist
KKK
1. Milline on keevitusjaama minimaalne konfiguratsioon?
A: Üks robot ja üks keevituslaud. Keeruliste detailide puhul võib vaja minna positsioneeri, suurema tööefektiivsuse korral on hea valik kaks positsioneeri.
2. Mida sisaldab kogu keevitusroboti süsteem?
A: Kogu keevitusroboti süsteem sisaldab robotkätt, kontrollerit, keevitusvooluallikat, positsioneerijaid, kinnitusvahendeid, keevituspüstoli (põleti) puhastusvahendit, turvakardinat jne.
3. Kas robotjaama süsteemile esitatakse keskkonna suhtes kõrgeid nõudeid?
A: Sobiv ümbritsev keskkond on: 0–45 ℃, suhteline õhuniiskus 20–80% (kondenseerumiseta).











