6-teljeline roostevabast terasest alumiiniumkeevitusrobotite tööjaam

Funktsioon
1. Roboti sisseehitatud kaablikujundus võimaldab robotil segamatult liikuda ning tööjaama paigutus on puhas ja korras
2. Roboti juhtimiskapp saab juhtida kuni 11 telge, vältides keerulist PLC silumist ja ruumi hõivamist
3. JHY robotit ja positsioneerijat saab sünkroniseerida ning robot saab positsioneeri pöörlemise ajal samaaegselt keevitada, mistõttu on see tööjaam eriti sobiv ringkeevitamiseks.
4. Saadaval on lai valik lisaseadmeid, näiteks lasersensorid, turvakardinad ja turvaaiad.
5. Juhtimissüsteem sisaldab mitut keevitusprotsessi paketti, mis võimaldavad erinevate toorikute jaoks kasutada erinevaid keevitusrežiime.
Positsioneeri tehniline parameeter
| Mudel | JHY4030D-080 |
| Nimipinge | Ühefaasiline 220V, 50/60Hz |
| Mootori isolatsiooniklass | F |
| Töölaud | Läbimõõt 800 mm (saab kohandada) |
| Kaal | Umbes 400 kg |
| Maksimaalne kandevõime | Aksiaalne kandevõime ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (> 1000kg saab kohandada) |
| Korduvus | ±0,1 mm |
| Stopp-asend | Mis tahes positsioon |
Roboti tööjaama komponendid
1. Keevitusrobot:
Tüüp: MIG-keevitusrobot-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG-keevitusrobot: BR-1510B, BR-1920B
Laserkeevitusrobot: BR-1410G, BR-1610G
2. Positsioneerija
Mudel: JHY4030D-080
Tüüp: 1-teljeline horisontaalne pöörlev positsioneerija
3. Keevitusvooluallikas
Tüüp: 350A/500A keevitusvooluallikas
4. Keevituspüstol
Tüüp: õhkjahutusega püstol, vesijahutusega püstol, tõuke-tõmbe püstol
5. Põleti puhastusjaam:
Mudel: SC220A
Tüüp: Automaatne pneumaatiline keevituspõleti puhasti
Muu robotitööjaama välisseade
1.Robot liikuv rööp
Mudel: JHY6050A-030
2.Laserandur (valikuline)
Funktsioon: keevisõmbluse jälgimine, positsioneerimine.
3. Turvavalguskardin (valikuline)
Kaitsekaugus: 0,1–2 m, 0,1–5 m; kaitsekõrgus: 140–3180 mm
4. Turvatara (valikuline)
5.PLC kapp (valikuline)












