6-teljeline roostevabast terasest alumiiniumkeevitusrobotite tööjaam
Kirjeldus
Kaheteljeline positsioneerija suudab saavutada ±180° horisontaalset pöörlemist ja ümberpööramist.
Positsioneeri pöörlemist juhib juhtkapp, mis on ühendatud roboti juhtkapi alla. Keevitusprotsessi ajal on võimalik saavutada roboti ja positsioneeri sünkroniseeritud liikumisi.
See positsioneerija sobib detailide jaoks, mida tuleb keevitada mitme nurga all, ning seda saab kasutada keevitusrobotitega paindlikuma keevitustöö jaoks ning keevitamise efektiivsuse ja kvaliteedi parandamiseks.
Positsioneeri tehniline parameeter
| Mudel | JHY4030P-080 |
| Nimipinge | Ühefaasiline 220V, 50/60Hz |
| Mootori isolatsiooniklass | F |
| Töölaud | Läbimõõt 800 mm (saab kohandada) |
| Kaal | Umbes 400 kg |
| Maksimaalne kandevõime | Aksiaalne kandevõime ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (> 1000kg saab kohandada) |
| Korduvus | ±0,1 mm |
| Stopp-asend | Mis tahes positsioon |
Roboti tööjaama komponendid
| Toode | Kogus |
| 6-teljeline keevitusrobot | 1 komplekt |
| 2-teljeline positsioneerija | 1 komplekt |
| Keevitusvooluallikas | 1 komplekt |
| Keevituspõleti | 1 komplekt |
| Juhtkast | 2 tk |
| Põleti puhastusjaam | 1 komplekt |
| Roboti lineaarne rööp | *m (valikuline) |
| Laserandur | 1 komplekt (valikuline) |
| Turvavalguskardin | 1 komplekt (valikuline) |
| Turvapiire | *m (valikuline) |
Miks valida meid?
1.Me oleme üks Hiinas keevitusrobotite tootjatest.
2. Me ei ole mitte ainult robotite tootja, vaid toodame ka positsioneerijaid.
3. Rohkem kui 10-aastane kogemus robotite integreeritud projektides.
4. Roboti juhtimissüsteemi on lihtne kasutada ja see on stabiilne.
5. Roboti juhtimissüsteem saab juhtida kuni 12 telge.
6. Meie tooteid on müüdud enam kui 30 maakonda Kagu-Aasias, Lääne-Aasias, Euroopas, Põhja-Ameerikas, Lõuna-Ameerikas, Austraalias jne.













