2-teljeline raskeveokite servopositsioneerija
Positsioneeri mõõtmed

Kirjeldus
- Kuidas see kaheteljeline L-positsioneerija liigub?
1 telg saab pöörata horisontaalselt 360°, teine telg saab pöörata 360° vasakule ja paremale
Keevituspositsioneer, mis tavaliselt koosneb töölaua pöördmehhanismist ja pöördemehhanismist, laseb töölauale kinnitatud toorikul töölaua tõstmise, pööramise ja pööramise abil soovitud keevitus- või paigaldusnurga all olla.
- Kuidas positsioneerija töötab?
Keevituspositsioneeride seeria on külgkallutamise tüüpi, pea ja saba pöörlemise tüüpi, pea ja saba tõstmise pöörlemise tüüpi, pea ja saba kaldus tüüpi ning topeltpöörlemise tüüpi jne.
See sobib kokku keevitusmanipulaatoriga, et moodustada automaatne spetsiaalne keevitusmasin, ning see sobib ka roboti välisseadmete ja robotiga, et teostada keevituse automatiseerimist. Samuti saame valmistada kohandatud keevituspositsioneeri vastavalt klientide erinevatele toorikutele ja tehnoloogilistele nõuetele.
Positsioneeri läbimõõt
| Mudel | JHY4030L-080 |
| Nimipinge | Ühefaasiline 220V, 50/60Hz |
| Mootori isolatsiooniklass | F |
| Plaadimängija | Läbimõõt 800 mm (saab kohandada) |
| Kaal | Umbes 400 kg |
| Maksimaalne kandevõime | Aksiaalne kandevõime ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg saab kohandada) |
| Korduvus | ±0,1 mm |
| Stopp-asend | Mis tahes positsioon |
Taotlus
Autoosad, jalgrattaosad, autoosad, terasest mööbel, uus energia, teraskonstruktsioonid, ehitusmasinad, spordivahendid jne.
Meie keevituspositsioneeri peamised tooted
1-teljeline pea-saba pöörleva keevituspositsioneeriga
1-teljeline pea-puki vertikaalne pöörlev keevituspositsioneer
1-teljeline horisontaalne pöörlev keevituspositsioneer
2-teljeline P-tüüpi keevituspositsioneer
2-teljeline U-tüüpi keevituspositsioneer
2-teljeline L-tüüpi keevituspositsioneer
3-teljeline horisontaalne keevituspositsioneerija
3-teljeline üles-alla pööratav keevituspositsioneer
Pakend: puidust karbid
Tarneaeg: 40 päeva pärast ettemaksu laekumist
KKK
1.Q: kas teie positsioneerija saab minu Fanuci robotiga töötada?
V: Jah
2. Kas teie positsioneerija saab minu ABB robotiga sünkroonis liikuda?
V: Jah, paigaldage positsioneerile sama marki mootor kui teie robotil.
3.Q: Kuidas positsioneeri juhitakse?
V: Kui kasutate JHY robotit, saab seda juhtida meie roboti juhtimissüsteemiga; kui kasutate teist kaubamärgi robotit, saame positsioneeri varustada PLC-kapiga, et teie robotiga töötada.






